ZAUFALI NAM

 

 

MAGNA

Automotive ( Poland ) Sp. z o.o.

 

 

 

PM POLMOTORS

 

 

AXA

HOME/SECURITY

 

 

PGW

Pittsburgh Glass Works

 

 

FAURECIA

inspiring mobility

 

 

 

STOKVIS TAPES

 

 

DENSO

THERMAL SYSTEM POLSKA Sp. z o.o.

Misją firmy jest bycie rzetelnym i profesjonalnym producentem oferowanych wyrobów o najwyższej jakości, konkurencyjnej cenie oraz terminowości wykonania. Celem strategicznym jest uzyskanie pełnego zadowolenia naszych Klientów poprzez identyfikowanie obecnych i przewidywanie przyszłych potrzeb i oczekiwań.

MISJA

Naszą firmę tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą. Nasza załoga to pracownicy, którzy w pełni identyfikują się zarówno z celami jak i z działalnością firmy.

KADRA

Firma „ POLGUM” w celu jak najlepszego zaspokojenia potrzeb klientów oraz zapewnienie wysokiej jakości swoich wyrobów wprowadziła i utrzymuje System Zarządzania Jakością wg PN-EN ISO 9001 : 2015 Dzięki wysoko rozwiniętej świadomości, że jakość tworzy się w procesach planowania, wykorzystywane są metody i narzędzia zaawansowanego planowania jakości (APQP, PPAP), FMEA, badania rekwalifikacyjne, próbkowanie i walidację, które wynikają z analiz danych technicznych, warunków umów i wymagań klienta. W celu spełnienia najwyższych wymagań jakościowych współpracujemy z certyfikowanym laboratoriami pomiarowymi.

JAKOŚĆ

Jako firma, dysponujemy swoją przestrzenią produkcyjną. Posiadamy park maszynowy składający się z 12 pras hydraulicznych, gilotyny automatycznej i walcarki. W ramach rozwoju współpracujemy z firmami, które świadczą dla nas usługi zarówno w zakresie konstruowania jak i modyfikacji narzędzi i form. W ramach nowych projektów jesteśmy również do dyspozycji klienta w celu wsparcia przy projektowaniu wyrobu.

PARK MASZYNOWY

Firma „POLGUM” PRODUKCJA WYROBÓW Z GUMY TWORZYW SZTUCZNYCH I METALI Zofia Pawluś powstała w 1987 roku. Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji wyrobów z :
- gumy
- gumo – metalowych
- gumy podklejanej taśmą 3M
- gumy pokrytą strzyżą tekstylną (flok)
- silikonu
Zajmujemy się także montażem oraz paletyzacją podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego.
Ugruntowana pozycja , wieloletnie doświadczenie, elastyczność, dbałość o jakość i terminowość dają nam możliwość bycia konkurencyjnym na rynku.

O FIRMIE

32 264 64 20

polgum

Designed by Photo and Design

Copyright 2019 POLGUM24.PL

polityka prywatności